+ 370 6 1861886 ico_4.png
info@migration.lt ico_5.png
  • Pradžia
  • 2019 07 01 Lietuvos pilietybės dokumentų pateikimas Migracijos departamentui. Lietuvos pilietybės teisininkų pagalba

2019 07 01 Lietuvos pilietybės dokumentų pateikimas Migracijos departamentui. Lietuvos pilietybės teisininkų pagalba

2019 07 01  Lietuvos pilietybės dokumentų pateikimas Migracijos departamentui. Lietuvos pilietybės teisininkų pagalba

2019 m. birželio 26 d. Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimu "Dėl Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2013 m. balandžio 3 d. nutarimo Nr. 280 "Dėl įgaliojimų suteikimo įgyvendinant Lietuvos Respublikos pilietybės įstatymą ir Lietuvos Respublikos pilietybės dokumentų rengimo tvarkos aprašo patvirtinimo" pakeitimo" Nr. 633 buvo pakeistas Lietuvos Respubkilos pilietybės dokumentų rengimo tvarkos aprašas. Nauji Lietuvos Respublikos pilietybės dokumentų rengimo reikalavimai taikomi nuo 2019 m. liepos 1 d.

Pagal iki 2019 m. liepos 1 d. galiojusį Lietuvos Respubkilos pilietybės dokumentų rengimo tvarkos aprašą prašymai dėl Lietuvos Respublikos pilietybės atkūrimo, atsisakymo, grąžinimo, suteikimo natūralizacijos ar supaprastinta tvarka, prašymai dėl vaikų Lietuvos Respublikos pilietybės, taip pat pranešimai buvo paduodami tiesiogiai atvykus į apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą ar Migracijos departamentą prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos, ar Lietuvos Respublikos diplomatines atstovybes ar konsulines įstaigas, per įgaliotą asmenį ar kitą atstovą, per pasiuntinį, taip pat registruotu paštu arba elektroniniais ryšiais.

Nuo 2019 m. liepos 1 d. galimybės paduoti aukščiau nurodytus prašymus ar pranešimus per pasiuntinį arba registruotu paštu neliko.

Šiuo metu galiojančio Lietuvos Respubkilos pilietybės dokumentų rengimo tvarkos aprašo 3 punkte nustatyta, kad prašymai dėl Lietuvos Respublikos pilietybės atkūrimo, atsisakymo, grąžinimo, suteikimo natūralizacijos ar supaprastinta tvarka, prašymai dėl vaikų Lietuvos Respublikos pilietybės, taip pat pranešimai paduodami tiesiogiai atvykus į Migracijos departamentą prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos, per įgaliotą asmenį ar kitą atstovą, taip pat elektroniniais ryšiais, o į Lietuvos Respublikos diplomatines atstovybes ar konsulines įstaigas – tiesiogiai atvykus arba elektroniniais ryšiais.

Lietuvos pilietybės teisininkų pagalba ir konsultacijos el. paštu: info@migration.lt arba tel. +370 6 1861886.

 

MIGRATION LAW CENTER 

Prenumerata