+ 370 6 1861886 ico_4.png
info@migration.lt ico_5.png

Apie Lietuvą

Lietuva – viena iš Baltijos šalių, Europos Sąjungos narė, įsikūrusi Baltijos jūros pakrantėje. Ji yra laikoma įsikūrusi strategiškai patogioje vietoje ir vis daugiau tampa patraukli verslo vystymui ir investavimui. Lietuva ribojasi su Latvija, Baltarusija, Lenkija, Rusija. Neseniai Lietuvos Respublika buvo pripažinta itin aukšto išsivystymo valstybių kategorijai, kas rodo puikią šalies ekonominę buklę ir gyvenimo gerovę. Nuo 2014 m. šalies nacionalinė valiuta – Euras.

Lietuvos valstybinė kalba – lietuvių, tačiau šalyje nesunkiai susišnekėsite anglų, rusų kalbomis. Šalyje tautinė sudėtį sudaro 83,7% lietuviai, taip pat nemažas procentas lenkų ir rusų - 6,6% ir 5,3%.

Nors Lietuva ir nedidelė šalis, gyventojų skaičius nesiekia net 3 000000, tačiau turi kuo didžiuotis. Atvykstančių turistų kiekis su kiekvienais metais auga.

Lietuva garsėja savo kraštovaizdžiais, lygumomis, miškų gausybe, ežerais, pelkėmis. Taip pat turistus traukia Baltijos jūros pakrantė savo smėlėtais paplūdimiais, kuriuose galite rasti gintarų, bei  Kuršių Nerija su įspūdingais vaizdais ir kopomis. Pagrindiniais Lietuvos kurortais laikomi miestai: Palanga, Neringa, Druskininkai, Birštonas, kuriose gausu gamtos ir įvairių poilsio vietų. Gamta laikoma dideliu šalies turtu, ir ją stengiamasi puoselėti, dėl to Lietuvoje yra įkurta daug nacionalinių parkų, kraštovaizdžių draustinių, kuriuos privalu aplankyti. Lietuvoje šiuo metu yra įkurti 5 nacionaliniai parkai – Trakų istorinis, Aukštaitijos, Dzūkijos, Žemaitijos ir Kuršių nerijos.

Didžiausi Lietuvos miestai – Vilnius, Kaunas, Klaipėda taip pat turi ką parodyti. Miestai garsėja savo senamiesčiais, dviračių takais, dideliu kiekiu bažnyčių bei muziejų. Vilniaus senamiestis yra įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą ir laikomas vienu didžiausių Rytų Europoje.

Lietuvoje dažnai vyksta įvairūs renginiai, koncertai, parodos, kas suteikia gyventojams nenuobodžiauti.