+ 370 6 1861886 ico_4.png
info@migration.lt ico_5.png

Banko sąskaitos atidarymas

Banko sąskaitos atidarymas

Įmonė, vykdanti Lietuvoje veiklą, turėtų turėti banko sąskaitą viename iš Lietuvos bankų. Tai palengvina atsiskaitymą su darbuotojais, tiekėjais, partneriais bei kitais asmenimis, taip pat mokesčių sumokėjimo valstybinėms institucijoms procedūrą.

Banko sąskaitos atidarymas viename iš Lietuvos bankų yra nelengvas procesas, jei įmonės savininkas yra užsienietis ar užsieniečiai. Lietuvos bankai sugriežtino sąskaitų atidarymo politiką bei užsienio subjektų ir jų kapitalo patikimumo kontrolę. Sąskaitos banke atidarymo metu prašoma pateikti išsamią informaciją apie įmonės veiklą, veiklos schemą, įmonės tiekėjus, partnerius, klientus, turtą, kapitalą, investicijas bei kt. Banko sprendimo dėl sąskaitos atidarymo priėmimas užtrunka nuo 1 darbo dienos iki 5 darbo dienų ar net gi savaitės. Būna ne retas atvejis, kai bankas atsisako atidaryti banko sąskaitą užsieniečiui ar jam priklausančiai įmonei. Tokius sprendimus dažniausiai priima didžiausi Lietuvos bankai.

Tačiau, nepaisant sunkumų, atidaryti sąskaitą viename iš Lietuvos bankų įmanoma. Šiuo klausimu Jums gali padėti mūsų specialistai. Teikiame konsultacijas, teisinę pagalbą, kliento interesų atstovavimą, palydą, atidarant tiek įmonės, tiek asmeninę banko sąskaitą Lietuvoje.

Pagrindiniai Lietuvos bankai: Swedbank, SEB bankas, DnB bankas, Danske bankas, Šiaulių bankas, Medicinos bankas, Nordea bei kt.

Šiuo metu Lietuvoje planuoja priimti teisės aktus, kurių dėka nuo 2016 metų užsieniečiams bus lengviau atidaryti banko sąskaitą viename iš Lietuvos bankų, nes jie tai galės padaryti elektroninio parašo pagalba, kuris iki šiol Lietuvoje užsieniečiams nebuvo suteikiamas.

Prenumerata