+ 370 6 1861886 ico_4.png
info@migration.lt ico_5.png

Biuro, verslo patalpų paieška

Biuro, verslo patalpų paieška

Norint vykdyti veiklą Lietuvoje ne visada pakanka įmonės registracijos adreso, kuriuo yra priimama korespondencija. Dažnai, vykdant veiklą, prireikia biuro patalpų, gamybinių, sandėliavimo, kitų verslo patalpų, kuriose įmonė galėtų vykdyti savo veiklą.

Lietuvoje įmonės buveinės ar biuro patalpoms nėra taikomi griežti reikalavimai. Biuras gali būti tiek administracinės, tiek neadministracinės paskirties patalpose, t. y. net gi bute. Aišku patalpos turi būti tinkamos įmonės veiklai vykdyti, ne avarinės būklės ir turėti adresą, kuriuo įmonei galėtų būti siunčiama korespondencija.

Priklausomai nuo įmonės vykdomos veiklos pobūdžio, atitinkamos veiklos vykdymo patalpoms gali būti taikomi specifiniai reikalavimai. Pavyzdžiui, maisto gamybos, perdirbimo, saugojimo patalpoms, maitinimo, apgyvendinimo patalpoms, sveikatos priežiūros bei kitoms patalpoms yra keliami specifiniai higienos, priešgaisrinės saugos, ploto bei kiti reikalavimai.

Priešgaisrinės saugos reikalavimus turėtų atitikti visos tiek biuro, tiek kitos verslo vykdymo patalpos.

Realaus biuro turėjimas yra ne tik patogu ir naudinga, bet yra ir vienas iš Jūsų įmonės veiklos vykdymo realumo įrodymų. Tai ypač aktualu užsieniečiams, norintiems gauti leidimą gyventi Lietuvoje.

Atsižvelgdami į klientų poreikius, padedame surasti biuro patalpas bei kitas verslo patalpas (restorano, sandėlio, viešbučio ar kt.) Lietuvoje. Rengiame negyvenamųjų patalpų nuomos sutartis bei atliekame jų ir kitos dokumentacijos patikrą. Konsultuojame taikomų specifinių reikalavimų verslo vykdymo patalpoms klausimais.

Prenumerata