+ 370 6 1861886 ico_4.png
info@migration.lt ico_5.png
  • Pradžia
  • 2014 07 11 Pakeista dokumentų leidimui laikinai gyventi Lietuvoje gauti pateikimo ir leidimų laikinai gyventi Lietuvoje užsieniečiams išdavimo, keitimo, panaikinimo tvarka

2014 07 11 Pakeista dokumentų leidimui laikinai gyventi Lietuvoje gauti pateikimo ir leidimų laikinai gyventi Lietuvoje užsieniečiams išdavimo, keitimo, panaikinimo tvarka

2014 07 11 Pakeista dokumentų leidimui laikinai gyventi Lietuvoje gauti pateikimo ir leidimų laikinai gyventi Lietuvoje užsieniečiams išdavimo, keitimo, panaikinimo tvarka

Lietuvoje pakeistas “Dokumentų leidimui laikinai gyventi Lietuvos Respublikoje gauti pateikimo ir leidimų laikinai gyventi Lietuvos Respublikoje užsieniečiams išdavimo, keitimo, panaikinimo, taip pat įvertinimo, ar santuoka arba registruotos partnerystės sutartis buvo sudaryta arba vaikas buvo įvaikintas tam, kad užsienietis gautų leidimą laikinai gyventi Lietuvos Respublikoje, tvarkos aprašas“, patvirtintas Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministro 2005 m. spalio 12 d. įsakymu Nr. 1V-329.

Be kitų pakeitimų nuo šiol užsieniečio prašymas išduoti ar pakeisti leidimą laikinai gyventi Lietuvoje galės būti nagrinėjamas ir sprendimas dėl jo priimamas ir skubos tvarka.

Iki šiol užsieniečio prašymas išduoti leidimą laikinai gyventi Lietuvoje turėjo būti išnagrinėtas ir sprendimas dėl jo priimtasne vėliau kaip per 4 mėnesius nuo prašymo pateikimo migracijos tarnybai ar konsulinei įstaigai dienos. Po teisės akto pakeitimų įsigaliojimo, prašymas išduoti leidimą laikinai gyventi Lietuvoje bendra tvarka turi būti išnagrinėtas ir sprendimas dėl jo priimtas ne vėliau kaip per 4 mėnesius, o prašymas išduoti leidimą laikinai gyventi skubos tvarka– ne vėliau kaip per 2 mėnesius nuo prašymo pateikimo migracijos tarnybai dienos.

Prašymas pakeisti leidimą laikinai gyventi Lietuvoje turės būti išnagrinėtas ir sprendimas dėl jo priimtas ne vėliau kaip per 2 mėnesius(bendra tvarka) ir skubos tvarka - ne vėliau kaip per 1 mėnesį nuo prašymo pateikimo migracijos tarnybai dienos.

Leidimas laikinai gyventi Lietuvoje bendra tvarka bus įforminamas (gaminama ir išduodama kortelė) ne vėliau kaip per 10 darbo dienųtuo tarpu skubos tvarka – ne vėliau kaip per 5 darbo dienas nuo prašymo įforminti leidimą laikinai gyventipateikimo migracijos tarnybai dienos.

 

MIGRATION LAW CENTER

Prenumerata