+ 370 6 1861886 ico_4.png
info@migration.lt ico_5.png
  • Pradžia
  • Imigracinė programa ATSTOVYBĖ, FILIALAS, DUKTERINĖ ĮMONĖ

Imigracinė programa ATSTOVYBĖ, FILIALAS, DUKTERINĖ ĮMONĖ

Imigracinė programa ATSTOVYBĖ, FILIALAS, DUKTERINĖ ĮMONĖ

Imigracinė programa Atstovybė, filialas, dukterinė įmonė - imigracija į Lietuvą užsienio valstybės įmonės atstovybės, filialo ar dukterinės įmonės vadovo ar specialisto, atitinkančio teisės aktų keliamus reikalavimus, bei jo šeimos narių terminui ne ilgesniam kaip 3 metams.

Imigracinės programos Atstovybė, filialas, dukterinė įmonė sąlygos:

1. Užsienietis, filialo, atstovybės ar dukterinės įmonės vadovas arba specialistas, turi būti ne mažiau kaip pastaruosius 6 mėnesius dirbęs užsienio įmonėje, kuri yra filialo, atstovybės ar dukterinės įmonės steigėja.
2. Užsieniečio turimos profesinės žinios bei kvalifikacija turi būti reikalinga, būtina filialo, atstovybės ar dukterinės įmonės veiklai. 

Imigracinė programa Atstovybė, filialas, dukterinė įmonė apima: teisinis konsultavimas, palaikymas nuo proceso pradžios iki pabaigos, gaunant leidimą gyventi Lietuvoje, reikiamų dokumentų paruošimas, užklausų rengimas, dokumentų vertimo, tvirtinimo pas notarą organizavimas, atstovavimas Lietuvos institucijose, palyda pateikiant dokumentus Migracijos tarnyboje, kitose valstybinėse institucijose ir privačiose įstaigose, kitos teisinės paslaugos.

 

Terminai:

Filialo, atstovybės, dukterinės įmonės steigimas - apie 20-30 darbo dienų po reikiamų dokumentų gavimo.

Dokumentų leidimui gyventi parengimas - iki 5-10 darbo dienų.

Migracijos departamento sprendimo dėl leidimo gyventi išdavimo priėmimas – iki 2-4 mėnesių.

Prenumerata