+ 370 6 1861886 ico_4.png
info@migration.lt ico_5.png
  • Pradžia
  • Keltų bilietai gali būti perkami dar greičiau

Keltų bilietai gali būti perkami dar greičiau

Keltų bilietai gali būti perkami dar greičiau

Ne visada galima rasti pakankamai laiko nuvykti į kelionių agentūrą, todėl vis dažniau kelionių bilietus nusprendžiama įsigyti internetu. Jei jus domina keltų bilietai, jų galite įsigyti internetinėje svetainėje http://www.keltu-bilietai.lt, kurioje tikrai rasite didelį įvairių kelionės krypčių pasirinkimą, o užsisakyti bilietus galėsite akimirksniu. Taigi, kaip tą padaryti, ir kaip greičiau rasti reikalingą informaciją?

Pirmiausia pasirinkite kryptį
Keltu bilietai internetu galėsite rasti informacijos, kokios yra galimos kelionės kryptys. Čia taip pat galėsite rasti informacijos apie tam tikras kelionės kryptis: pavyzdžiui, jei jus domina kelionė iš Kylio į Klaipėdą, tiesiog galėsite paspausti nuorodą čia, kur rasite svarbiausią informaciją apie šį maršrutą: kaip dažnai  kursuoja keltas, kiek trunka jūsų pasirinkta kelionė, kada prasideda registracija, ir kokie keltai kursuoja tokiu maršrutu. Šios informacijos paprastai pakanka, kada norima atrasti tinkamiausius pasiūlymus, tad netrukus bus galima nuspręsti, kokią kelionės kryptį ir kokią keltų kompaniją vertėtų pasirinkti.

Kelionių galimybės

Keliauti galima įvairiomis kryptimis: siūlomos kelionės keltu iš Lietuvos į Vokietiją ir Švediją, iš Latvijos į Švediją, iš Estijos į Švediją, ir t.t. Pasirinkimo galimybės yra tikrai nemažos, todėl kiekvienas keliautojas gali nuspręsti, kokią kryptį vertėtų pasirinkti. Vis dažniau yra nusprendžiama į tam tikras šalis nuvykti autobusu ar automobiliu, ir iš čia plaukti keltu į tam tikras kitas užsienio valstybes. Keliauti tokiu būdu gali būti ne tik patogiau, bet taip pat ir pigiau, taigi, toks sprendimas gali būti iš tiesų labai palankus.

Lietuva-Vokietija

Jei plauksite iš Klaipėdos į Kylį, informacijos apie šį maršrutą galėsite rasti čia. Tokią kelionės galimybę siūlo kompanija DFDS Seaways , kurios maršrutai išbraižė visą Europos žemėlapį. Tai viena populiariausių keltų kompanijų, kuri gali pasiūlyti tikrai patogią kelionę. Svarstote, ką veikti Vokietijoje? Informacijos galite rasti čia: Keltai į Vokietyją, kur taip pat rasite ir reisų tvarkaraštį.

Lietuva-Švedija

Ši kelionės kryptis taip pat yra labai populiari. Jei norite vykti iš Klaipėdos į Karlshamą, maršruto informaciją galite rasti čia: Klaipeda - Karlshamnas. Tokį kelionės maršrutą taip pat vykdo kompanija DFDS Seaways, o informacijos apie Švediją ir reisų tvarkaraštį rasite čia: Keltai į Švediją skiltyje.

Latvija-Švedija

Keliauti iš kaimyninės valstybės Latvijos taip pat yra labai patogu. Gana dažnas lietuvių pasirinkimas – tai maršrutas Ventspilis – Nyneshamnas . palanku yra tai, kad kompanija Stena Line  organizuoja net 10 savaitinių plaukimų, todėl visada yra galimybė pasirinkti labiausiai tinkantį kelionės laiką.

Estija-Švedija

Dar vienas populiarus maršrutas – Talinas-Stokholmas , kurį pasirenka ne vien tik Estijos gyventojai. Kelionę tokia kryptimi vykdo kompanija Tallink, apie kurią informacijos galite rasti čia: Tallink Silja Line

Keltų tvarkaraščiai ir svarbiausia informacija

Visada svarbu į uostą atvykti laiku, todėl iš anksto pasidomėkite, kokiu laiku kursuoja keltai. Keltų tvarkaraščius galėsite rasti Keltų tvarkaraščiai skiltyje  . Jums tereikės pasirinkti keltų kompaniją, su kuria planuojate keliauti (pavyzdžiui, „Viking Line“), ir iš karto matysite, kokiu laiku yra numatomos kelionės su pasirinkta bendrove. Šioje svetainės vietoje taip pat galėsite rasti atsakymus į dažnai užduodamus klausimus: kokios yra galimos pramogos kelte, koks siūlomas maitinimas, ir t.t. Renkantis tinkamiausią keltų kompaniją bei maršrutą, neretai yra svarbu ne vien tik tai, kokia yra keltų bilietų kaina, bet ir tai, kokios yra siūlomos galimybės.

Keltų uostų informacija

Planuojant kelionę taip pat yra svarbu perskaityti informaciją apie keltų uostus, ir ją galėsite rasti Keltu uostų informacija skiltyje. Dažnai yra keliamas klausimas, kur bus galima palikti automobilį, kada reikės atvykti į uostą, ar uostų terminalai yra pritaikyti turintiems judėjimo negalią, kokios paslaugos yra teikiamos uosto terminale, ir t.t. Čia galėsite rasti visą svarbiausią informaciją, todėl susiplanuoti kelionę galėsite dar sklandžiau.

Aplankykite savo svajonių šalis

Jei svarstote aplankyti tam tikrą šalį, galite tiesiog apsilankyti Keltai ir Šalys, ir čia rasite svarbiausią informaciją apie įvairias šalis, į kurias galima nukeliauti keltu, ir ką jose vertėtų pamatyti. Tai gali padėti dar greičiau ir patogiau susiplanuoti kelionę – juk kartais gana ilgai tenka sukti galvą, kai svarstoma, ką vertėtų aplankyti. Čia taip pat galėsite rasti informacijos apie tam tikrus populiariausius keltų maršrutus, ir  galėsite paprasčiau nuspręsti, kur vertėtų nukeliauti.

Informacija apie keltų kompanijas

Taip pat gana dažnai yra svarstoma, kokią keltų kompaniją vertėtų pasirinkti. Visą svarbiausią informaciją galėsite rasti Keltu kompanijos skiltyje. Rasite pateiktus keltų kompanijų aprašymus bei jų vykdomus reisus, todėl galėsite pasirinkti patį tinkamiausią kelionės partnerį.

Paprasta užsisakyti bilietus

Kai nuspręsite, kur norėtumėte vykti, labai greitai galėsite susirasti tinkamiausių kelionės pasiūlymų. Jums tereikės nurodyti, iš kur vyksite, koks yra kelionės tikslas, kiek žmonių keliaus, ir taip pat reikės pasirinkti kelionės datą. Kai paspausite „ieškoti“, labai greitai jums bus pateikti tinkamiausi pasiūlymai, ir teliks pasirinkti palankiausią. Tai atlikę galėsite  pateikti savo užsakymą ir apmokėti bilietus. Tam paprastai tereikia paskirti vos porą minučių, o tuomet, jei kiltų tam tikrų klausimų, tiesiog galėsite susisiekti nurodytais kontaktais. Planuoti kelionę keltu yra tikrai labai paprasta, tad nieko stebėtino, kad ši pasirinkimo galimybė vis labiau populiarėja.

Prenumerata